doradca finansowy
Doradca kredytowy online

Analiza Twoich potrzeb z doradcą kredytowym online

Dzisiaj opowiem Ci w jaki sposób ja, jako doradca kredytowy online, pomagam spełniać marzenia 🙂

W związku z tym zapytam, czy wiesz, jak ważne jest ustalenie priorytetów? Tym bardziej, jak ważne jest przeprowadzenie analizy własnych potrzeb? Dowiedz się, jak bardzo to się przekłada na proces kredytowy i jego ostateczny wynik.

Dla doradcy kredytowego online potrzeba klienta jest najważniejszym aspektem do ustalenia w całym procesie ubiegania się o kredyt.

Zdarza się, że wyobrażenia o kredycie są kompletnie różne z realnymi możliwościami i zdolnością kredytową. Dlatego klienci mogą otrzymać negatywną decyzję kredytową w jednym banku i nie wiedzą, że w innym banku otrzymają kredyt na realizację swoich zamierzeń i wymarzony dom.

Kredyt mieszkaniowy – to (najczęściej) zobowiązanie długoletnie. Bardzo ważne, żeby spośród dostępnych ofert wybrać najkorzystniejszą dla Ciebie. Taką, która zaspokoi Twoje potrzeby mieszkaniowe i nie będzie dla Ciebie ciężarem niemożliwym do uniesienia. Doradca kredytowy online pomoże Ci przez to przebrnąć.

Doradca kredytowy online – jak wygląda analiza potrzeb?

Dlaczego doradca kredytowy online? W obecnych czasach wiele usług można świadczyć online. Wychodząc na przeciw Twoim potrzebom – oferuję analizę potrzeb również w takiej formie.

W związku z tym, wywiad jest źródłem informacji na najważniejsze tematy: Twojej sytuacji rodzinnej, priorytetów czy źródeł dochodów.

W jakim celu przeprowadzam analizę potrzeb?

Kiedy poznam Twoje problemy i Twoje oczekiwania – wiem na pewno, że będę mogła zaproponować najlepsze rozwiązanie finansowe dla Ciebie lub ustalić optymalny czas na jego realizację. W tym celu musimy porozmawiać – szczerze i otwarcie. Z maksymalnym doprecyzowaniem wszelkich wątpliwości.

Analiza potrzeb Klienta jest etapem rozpoczynającym proces ubiegania się o kredyt.

Dzięki zebranym informacjom mogę przeanalizować rynek kredytów hipotecznych pod względem Twoich potrzeb i Twojej indywidualnej sytuacji. Pamiętaj, nie ma uniwersalnego banku z doskonałym dla wszystkich rozwiązaniem.

Teraz, aby zrozumieć poniższe definicje – koniecznie powinieneś pobierać mój autorski poradnika kredytowego.

Oferty proponowane przez banki ulegają zmianom.

Każdy bank inaczej:

  • proponuje promocje,
  • wylicza zdolność kredytową,
  • uwzględniają źródła dochodów,
  • oblicza koszty ubezpieczenia niskiego wkładu,
  • przedstawia koszt ubezpieczenia do czasu wpisu hipoteki,
  • określa okresy kredytowania i przyjmowane wskaźniki LTV,
  • wymaga w zakresie obowiązkowych ubezpieczeń na życie i utraty pracy itp.

Brzmi przerażająco?

Pomyśl o wsparciu osoby, która na ten temat wie wszystko. Osoby, która odpowie na każde Twoje pytanie i rozwiąże każdą sprawę. Nic nie zastąpi spokoju i pewności, że wszystko pójdzie po Twojej myśli.

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu, mogę Ci zagwarantować najkorzystniejszy kredyt na rynku.

 

Na co czekasz? Zapisz się na konsultacje już dziś! Zyskaj czas i przede wszystkim to, co najważniejsze – bezpieczeństwo.

Serdecznie pozdrawiam

Beata

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *