doradca finansowy

Mieszkanie po generalnym remoncie, możesz zostać jego pierwszym użytkownikiem!

Na powierzchni  61,8 m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym (20,8 m2), sypialnia (13,2 m2), niewielki pokój, który może być zaaranżowany jako gabinet bądź druga sypialnia, (7,3 m2), łazienki z wygodną kabiną prysznicową (5,2 m2), przestronnego przedpokoju z zabudową garderobianą (10,9 m2), otwartej loggii (4,4 m2).

Mieszkanie jest dobrze doświetlone i posiada funkcjonalny rozkład. Lokal jest świeżo po remoncie, wykończony w wysokim standardzie. Posiada klimatyzację z bezpośrednim odpływem skroplin do kanalizacji. Znajduje się na III piętrze w zadbanym, nowoczesnym budynku z 2007 r. wybudowanym i zarządzanym przez Dembud, z ochroną oraz monitoringiem. Do lokalu przynależy komórka lokatorska o powierzchni 3,8 m2, dodatkowo płatna dodatkowo 30 tys. zł. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym (w cenie 400 zł z czynszem) oraz bezpłatnego parkowania przed budynkiem. Mieszkanie narożne, okna skierowane na wschód w kierunku ul. Czerniakowskiej oraz na północ. 
W cenie mieszkania wszystkie elementy stałej zabudowy: kuchnia, agd, szafy, meble ruchome nowe, możliwość ich zakupu łącznie z mieszkaniem, odpowiednio do potrzeb. 

Lokalizacja nieruchomości pozwala na szybki dojazd samochodem do centrum miasta (ok. 7 minut), 10 minut spacerem do Łazienek Królewskich. W okolicy znajdują się parki, sklepy, punkty usługowe, szkoły oraz przedszkola, co sprawia, że w tej części Mokotowa żyje się wygodnie i przyjemnie. 

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 
MDS NIeruchomości – do zakupu nieruchomości podchodzimy kompleksowo – służymy pomocą na każdym jego etapie – prezentacje, negocjacje, dobór najlepszej opcji finansowania transakcji, organizacja czynności notarialnych, protokolarne przekazanie lokalu. Za nasze działania pobieramy wynagrodzenie. 
Prezentacje, informacje: Małgosia tel. 881 155 866, e-mail: m.szymanska@mdsnieruchomosci.warszawa.pl

Rynek: Secondary

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Warszawa

Cena całkowita: 1070000 PLN

Cena za metr2: 17313.92 PLN

Powierzchnia: 61.8 m2

Czynsz: 700

Ilość pokoi: 3

Piętro: 3 z 5

Rok budowy obiektu: 2007

Ofertę przygotował:
Małgorzata Szymańska
Email: biuro.mdsnieruchomosci@gmail.com
Nr telefonu: 881155866

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *