doradca finansowy

Znakomita lokalizacja dla osób pracujących w centrum biznesowym na Służewcu Przemysłowym. 
Duże, stumetrowe mieszkanie, podzielone na część dzienną oraz dwie sypialnie. Dodatkowe powierzchnie –  loggia i balkon, tutaj poczujecie się komfortowo!
Salon z dużym oknem balkonowym, jadalnia i aneksem kuchennym oraz wyjściem do loggi. Okna skierowane na ul. Cybernetyki, kierunek północny. 
Szczelne drewniane okna idealnie wyciszają odgłosy miasta.

Dwie duże sypialnie – jedna z wyjściem na balkon od strony północno-wschodniej, dużymi szafami do przechowywania, druga z podwójnym oknem balkonowym i wyjściem do loggi, gdzie możecie urządzić piękny, całoroczny ogród lub miejsce do ćwiczeń lub innego hobby. 

Duża łazienka (6 m2) z wanną i prysznicem, pralką w zabudowie i wieloma szafkami do przechowywania. Osobna toaleta, również z szafkami wykonanymi na wymiar. Przy wejściu wygodna garderoba. Duży przedpokój daje możliwość dodatkowej zabudowy szafą ubraniową. Piękny dębowy parkiet doskonale utrzymany. Drewniane brązowe drzwi, granitowe parapety, wysokiej jakości okna zapewniające szczelność i ciszę.  Sprzęt AGD firm Siemens, Bosch, armatura Grohe, wyposażenie wysokiej jakości, które daje pewność działania przez lata. 

Budynek z 2009 r. renomowanej firmy Rogowski Development, posiada ochronę i recepcję, dwa poziomy garaży, zadbany teren wokół budynku. 
W pobliżu Galeria Mokotów, liczne sklepiki i restauracje, szkoły i przedszkola, tylko kilka przystanków autobusem do stacji metra Wilanowska. 

Możliwość zakupu jednego lub dwóch miejsc w garażu podziemnym oraz dużej (19 m2) piwnicy, płatne dodatkowo 35. 000 zł za jedno miejsce i 25.000 zł za piwnicę. Możliwość zakupu mieszkania z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach za dopłatą 30.000 zł. 

Wysokiej jakości, trwałe materiały, drewno i kamień, elegancka, klasyczna ceramika łazienkowa, wyjątkowa dbałość właścicieli o porządek sprawia, ze jest to bardzo ciekawa oferta dla osób ceniących ciepły, klasyczny wystrój wnętrz.

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 
MDS NIeruchomości – proces sprzedaży nieruchomości traktujemy kompleksowo – służymy pomocą na każdym jego etapie – prezentacje, negocjacje, weryfikacja stanu prawnego, zgromadzenie niezbędnych dokumentów, współpraca z notariuszem, protokolarne przekazanie lokalu, a także pomoc doradcy kredytowego w wyborze oferty finansowania najlepiej dostosowanej do potrzeb nabywców. Za nasze działania pobieramy wynagrodzenie. 
Prezentacje, informacje: Małgosia tel 881 155 866, e-mail: biuro@homeside.pl

Rynek: Secondary

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Warszawa

Ulica: ul. Postępu

Cena całkowita: 1200000 PLN

Cena za metr2: 12000 PLN

Powierzchnia: 100 m2

Czynsz: 1000

Ilość pokoi: 3

Piętro: 3 z 9

Rok budowy obiektu: 2009

Ofertę przygotował:
Małgorzata Szymańska
Email: biuro.mdsnieruchomosci@gmail.com
Nr telefonu: 881155866

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *