doradca finansowy

Lokal położony na parterze kamienicy przy ul. Puławskiej na wprost parku wodnego Warszawianka, tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Odyńca i Parkiem Dreszera. 
Bardzo dobra lokalizacja na działalność handlową i gastronomiczną. 

Lokal posiada salę sprzedaży 38 m2 z wejściem i dużą witryną od strony ulicy Puławskiej, zaplecze z kuchnią i zlewem, pokój biurowy oraz łazienkę.  Łączna powierzchnia to 75 m2. 

Możliwość parkowania tylko na ulicy, dostawy także od strony ulicy Puławskiej. Na tyłach budynku znajduje się zielony skwer bez możliwości wjazdu samochodów, wyłożony płytami chodnikowymi i otoczony zielenią. 

Aktualnie działa tam sklep z żywnością regionalną i alkoholem, są wymagane zezwolenia. Wyposażenie sklepu do negocjacji – możliwość przejęcia umowy leasingu. 

Warto wykorzystać potencjał tego miejsca i lokalizacji w pobliżu parków i terenów rekreacyjnych (w pobliżu baseny, korty tenisowe, plac zabaw dla dzieci, tereny spacerowe). 

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 
MDS NIeruchomości – do zakupu nieruchomości podchodzimy kompleksowo – służymy pomocą na każdym jego etapie – prezentacje, negocjacje, dobór najlepszej opcji finansowania transakcji, organizacja czynności notarialnych, protokolarne przekazanie lokalu. Za nasze działania pobieramy wynagrodzenie. 
Prezentacje, informacje: Małgosia tel 881 155 866, e-mail: m.szymanska@mdsnieruchomosci.warszawa.pl

Rynek: Secondary

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Warszawa

Ulica: ul. Antoniego Odyńca

Cena całkowita: 5625 PLN

Cena za metr2: 75 PLN

Powierzchnia: 75 m2

Rok budowy obiektu: 1950

Ofertę przygotował:
Małgorzata Szymańska
Email: biuro.mdsnieruchomosci@gmail.com
Nr telefonu: 881155866

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *