doradca finansowy

Wyjątkowy apartament z klimatem starego dworu.
Chcesz poczuć się jak w ziemiańskiej rezydencji, a do pracy wygodnie dojeżdżać metrem, do którego najbliższej stacji dojdziesz w 4 minuty?
To jest wyjątkowe miejsce do życia, z którego nie będziecie chcieli zbyt często wyjeżdżać!

Mieszkanie idealne dla pary z nastoletnim dzieckiem lub pary, która potrzebuje gabinetu do pracy, z wejściem bezpośrednio z hallu.

Duży salon ze strefą wypoczynkowo-telewizyjną, jadalnią oraz aneksem kuchennym ze śniadaniową wyspą.
Sypialnia główna z miejscem na duuużą garderobę. Główna łazienka z wolnostojącą wanną, kabiną prysznicową i klimatem barokowego pałacu.

Hall wejściowy – galeria sztuki i kolejna sprytnie schowana, pojemna garderoba.

Z hallu wejściowego wchodzimy wprost do drugiej sypialni, która posiada własną łazienkę z wanną i również urządzona jest z barokowym przepychem.
Twój nastolatek chce wrócić niepostrzeżony i wziąć kąpiel nie budząc rodziców – tutaj to jest możliwe.
Chcielibyście mieć w domu gabinet, usytuowany tak, aby nie utrudniać życia rodzinnego – doskonale się tu zorganizujecie!

Wysokość wnętrz to 310 cm, co w połączeniu ze ścianami z cegły zapewnia komfortowy klimat zarówno w lecie jak i w zimie.
Mieszkanie bardzo jasne, dzięki dużym skrzynkowym oknom ( nowoczesne, drewniane ze szprosami, stylizowane). NIezwykłego uroku dodają wnętrzom stiuki odtworzone według oryginalnego wzoru opracowanego dla tej kamienicy. Ceglane surowe ściany wprowadzają nowoczesny look i idealnie balansują barokowe detale.

Kamienica z 1904 r. przeszła kapitalny remont w 2015 r. Wymieniono nawet stropy. Zachowano historyczne elementy wnętrz. Dopasowano stylizowane drzwi do klatek i mieszkań.
Budynek utrzymany na znakomitym poziomie jest perłą na Starej Pradze, zachowanym i pieczołowicie odrestaurowanym, autentycznym fragmentem przedwojennej Warszawy.

Mieszkanie na trzecim piętrze, na które prowadzą piękne, dębowe schody. W kamienicy nie ma wind – będziesz fit bez potrzeby chodzenia na siłownię 😉 Usytuowanie w oficynie powoduje, ze nie odczuwasz żadnych hałasów dobiegających z ulicy. Ludzie i ich zwierzęta czują się tu zrelaksowania, choć za kutą bramą wejściową toczy się intensywne życie miejskie.

Na ulicy Jagiellońskiej obowiązuje strefa płatnego parkowania. Mieszkańcy mają abonament na parkowanie w strefie płatnej.
Do stacji metra Dworzec Wileński dojdziesz w 4 minuty, na Plac Zamkowy dojedziesz tramwajem (dwa przystanki).
Do zoo wejdziesz po drugiej stronie ulicy.

Szukasz miejsca z klimatem i charakterem, ten apartament w kamienicy łączy w sobie wszystkie wygody współczesności z nieodpartym urokiem klasyki.

Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły i prezentacje: Małgosia tel. 881 155 866, e-mail: biuro.mdsnieruchomosci.warszawa.pl.

Biuro MDS Nieruchomości pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.

Rynek: Secondary

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Warszawa

Cena całkowita: 1349000 PLN

Cena za metr2: 16654.32 PLN

Powierzchnia: 81 m2

Czynsz: 650

Ilość pokoi: 3

Piętro: 3 z 3

Rok budowy obiektu: 1904

Ofertę przygotował:
Małgorzata Szymańska
Email: biuro.mdsnieruchomosci@gmail.com
Nr telefonu: 881155866

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *