doradca finansowy

Reprezentacyjny apartament dla wyjątkowej rodziny. Będziecie się tutaj czuli komfortowo, bezpiecznie i w centrum wydarzeń!
Piękny salon z jadalnią i uroczą loggią skierowaną ponad dachami okolicznych kamieniczek. Duża część wypoczynkowa z kominkiem i elegancko ukrytym telewizorem, zatem możesz go zamknąć do szafy, kiedy zmęczy cię oglądanie newsów 😉
Duża widna kuchnia w stylu angielskim z miejscem na wygodny stół śniadaniowy i kompletnym wyposażeniem AGD.

Główna sypialnia z ogromną łazienką z wanną, prysznicem oraz sauną. Dwie garderoby, aby garnitury nie gniotły pięknych kreacji. Balkon na wschód idealny na poranną kawę.
obok niewielka sypialnia dla dziecka, aby było pod okiem rodziców. Gabinet ,który może być dodatkową sypialnią także ma piękna loggię.
Z reprezentacyjnego hallu wchodzimy do czwartej sypialni, która posiada własną łazienkę z kabiną prysznicową, pozwala nie zakłócać funkcjonowania domu, zatem swietnie nadaje się na pokój dla nastolatka, gości, ochrony. W hallu znajdują się piękne szafy ubraniowe, elegancka toaleta wyłożona alabastrem oraz pomieszczenie na pralnię/schowek na domowe sprzęty

RESTAURA to reprezentacyjny budynek najwyższej klasy, z ochroną, monitoringiem, własną siecią internetową i ujęciem wody. Położony w samym sercu miasta, zatem do najważniejszych instytucji oraz na Stare Miasto dojdziesz spacerem.
w pobliżu wszystkie środki komunikacji miejskiej, w tym dwie stacje metra.
niepowtarzalne i nadzwyczaj wygodne miejsce na mapie Warszawy.

Dodatkowo płatne – miejsca w garażu podziemnym, użycie wody i ogrzewania ponad wysokość czynszu, energia elektryczna, tv, internet.

Dodatkowe informacje i prezentacje – Beata tel. 669 996 179 e-mail: biuro.mdsnieruchomosci@gmail.com
Niniejsze ogłoszenie nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Rynek: Secondary

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Warszawa

Ulica: Wojciecha Górskiego

Cena całkowita: 16000 PLN

Cena za metr2: 88.89 PLN

Powierzchnia: 180 m2

Ilość pokoi: 5

Piętro: 5 z 7

Rok budowy obiektu: 2010

Ofertę przygotował:
Małgorzata Szymańska
Email: biuro.mdsnieruchomosci@gmail.com
Nr telefonu: 881155866

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *