doradca finansowy

Wygodne mieszkanie dla singla, pary lub rodziny. 
Trzy pokoje na wysokim parterze, z dużym tarasem i ogródkiem. Mieszkanie jest w pełni urządzone, sprzedawane z kompletnym wyposażeniem agd i meblami. Wystarczy, że Wam się spodoba i wkrótce możecie się wprowadzić. 

Salon z ogromnym oknem pozwala cieszyć się ciszą, miłe chwile można spędzać na tarasie i w ogródku, które łącznia maja powierzchnię 20 m2. Duża markiza przyda się w słoneczne dni, bo ogródek jest skierowany na zachód. W salonie telewizor i kino domowe Harman Kardon/Marantz. Dwie sypialnie z oknami wychodzącymi na północ dla wytchnienia od słońca. W jednej z sypialni urządzono dużą garderobę i miejsce do ćwiczeń. W łatwy sposób można przywrócić wejście z hallu i urządzić w niej pokój do pracy lub pokój dziecinny.  Niewielka kuchnia z oknem skierowanym na wschód jest wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty agd. Wygodna łazienka z wanną i pralką.

Mieszkanie jest urządzone w stonowanych barwach, oferta dotyczy wszystkich mebli i sprzętu agd. 

Do mieszkanie przynależy duże miejsce parkingowe w garażu podziemnym, płatne dodatkowo 45.000 zł oraz komórka lokatorska płatna dodatkowo 15.000 zł. Na miejscu garażowym z łatwością zmieszczą się rowery, motocykl lub dodatkowy schowek. 

Budynek dwupiętrowy z garażem podziemnym, na każdym poziomie po 5 mieszkań, łącznie 15 mieszkań w budynku, winda z garażu dojeżdża na poziom mieszkania, aby ułatwić transport np. zakupów. Do mieszkania prowadzą schody ok pół piętra, na wysoki parter, dzięki czemu taras jest wyniesiony ponad poziom terenu, można także pokonać tę wysokość wygodną windą.

Osiedle Wilanów Garden dewelopera Green House Development składa się z 17 dwupiętrowych budynków, z dużą ilością terenów zielonych i placem zabaw dla dzieci. W sąsiedztwie wyłącznie niska zabudowa, co stwarza kameralną atmosferę. Osiedle ogrodzone, brama wjazdowa automatycznie sterowana. Odrębne garaże podziemne w każdym budynku. Osiedle ma wyznaczone miejsca parkingowe dla gości. Ogrzewanie zapewniają lokalne kotłownie, dzięki czemu można elastycznie reagować na zmiany pogody. 

Dookoła tereny zielone nad Wisłą, nieopodal przystań promowa i możliwość przeprawienia się na Plażę Romantyczną. Świetny teren do uprawiania sportów, rowerowych wycieczek, joggingu. Niedaleko Squash Warsaw Sinus Sport Club, Golf Parks Poland. 
Centrum handlowe przy Placu Vogla pozwoli uzupełnić zaopatrzenie. W sąsiedztwie liczne żłobki i przedszkola. Linia autobusowa 263 – przystanek przy ul. Jarej, dojeżdża do Wilanowa i Ursynowa (metro Imielin) oraz na Mokotów, do ul. Powsińskiej i Sobieskiego. 

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 
MDS NIeruchomości – do zakupu nieruchomości podchodzimy kompleksowo – służymy pomocą na każdym jego etapie – prezentacje, negocjacje, dobór najlepszej opcji finansowania transakcji, organizacja czynności notarialnych, protokolarne przekazanie lokalu. Za nasze działania pobieramy wynagrodzenie. 
Prezentacje, informacje: Beata tel. 669 996 179 e-mail: b.dabrowska@homeside.pl
 

Rynek: Secondary

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Warszawa

Cena całkowita: 732000 PLN

Cena za metr2: 13811.32 PLN

Powierzchnia: 53 m2

Czynsz: 670

Ilość pokoi: 3

Rok budowy obiektu: 2015

Ofertę przygotował:
Małgorzata Szymańska
Email: biuro.mdsnieruchomosci@gmail.com
Nr telefonu: 881155866

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *