doradca finansowy

Wygodne mieszkanie z dużym tarasem Ursynów Natolin ul. Belgradzka/Rosoła.

Duży salon z podwójnymi drzwiami prowadzącymi na piękny taras (17 m2) skierowany na wschód, na ulicę Rosoła. Zieleń dookoła budynku zachęca, aby uczynić z tak dużego tarasu świetne miejsce do odpoczynku i realizacji pasji ogrodniczej. Tylko na pierwszym piętrze budynku dostępna jest tak duża przestrzeń tarasu!
Salon otwarty na przedpokój oraz na kuchnię, która została wymieniona w 2019 r.  Zyskała bardzo nowoczesny wygląd i nowe sprzęty. Jasnoszare fronty szafek łatwo komponują się z meblami w salonie. Kuchnia gazowa pozwala smażyć doskonałe naleśniki ;). Kuchnia z oknem wychodzącym na wschód, na taras, zatem łatwo będzie zorganizować letnie przyjęcie. 

Dwie sypialnie z oknami skierowanymi na zachód, na ciche, zamknięte wewnętrzne podwórko. Duża łazienka z wanną i miejscem na dużą pralkę i suszarkę wymaga odświeżenia. Przedpokój z dużą szafą wnękową i miejscem na dodatkowe schowki ubraniowe.  Mieszkanie posiada także piwnicę ok 3 m2, do przechowywania rzadziej używanych rzeczy. 

Osiedle dobrze utrzymane, ciche, z kontrolą dostępu. Na wewnętrznym dziedzińcu niewielki plac zabaw dla dzieci. Osiedle posiada także garaż podziemny, gdzie można wynająć miejsce postojowe. Dookoła liczne publiczne parkingi z miejscami naziemnymi. 

Na parterze budynków sklepy i lokale usługowe, wszystko załatwisz w ciągu krótkiego wyjścia z domu. Tuż przy budynku przystanek autobusowy linii 166 i 179. Do stacji metra Natolin spacerkiem lub dojazd autobusem. W pobliżu przedszkola i szkoły, kilka kroków do rezerwatu przyrody „Las Natoliński”, bardzo wygodne miejsce dla rodziny. Łatwy dojazd do Południowej Obwodnicy Warszawy, trasy S2 i wyjazdu na autostrady, szybki dojazd do lotniska Chopina. 

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. MDS NIeruchomości – do zakupu nieruchomości podchodzimy kompleksowo – służymy pomocą na każdym jego etapie – prezentacje, negocjacje, dobór najlepszej opcji finansowania transakcji, organizacja czynności notarialnych, protokolarne przekazanie lokalu. Za nasze działania pobieramy wynagrodzenie. 
Prezentacje, informacje: Małgosia tel. 881 155 866, e-mail: biuro@mdsnieruchomosci.warszawa.pl

Rynek: Secondary

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Warszawa

Ulica: ul. Belgradzka

Cena całkowita: 895000 PLN

Cena za metr2: 13161.76 PLN

Powierzchnia: 68 m2

Czynsz: 850

Ilość pokoi: 3

Piętro: 1 z 7

Rok budowy obiektu: 2000

Ofertę przygotował:
Małgorzata Szymańska
Email: biuro.mdsnieruchomosci@gmail.com
Nr telefonu: 881155866

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *