doradca finansowy

Wygodny dom dla rodziny i przyjaciół na prestiżowym osiedlu na warszawskim Dolnym Mokotowie. 
W pobliżu Park Królikarnia,  ulica Puławską, Sobieskiego, Idzikowskiego, liczne rezydencje dyplomatyczne w tym siedziba Ambasadora USA. 
Szybki dojazd do centrum miasta, a jednocześnie enklawa ciszy, zieleni i świetne tereny spacerowe i sportowe (baseny i korty tenisowe Warszawianka).

Parter domu to duża część dzienna – salon ok 40 m2 z wyjściem do ogródka, w którym znajduje się miejsce na letni stół i bujawki. Duże okna skierowane na południe. 
Kuchnia w pełni wyposażona w urządzenia AGD, z oknem, toaleta, pokój techniczny, pralnia, garaż na jedno auto, garderoby. 

Na półpiętrze dwie sypialnie, każda z własną łazienką oraz garderoba. 
Piękny taras słoneczny dostępny z wysokości pierwszego piętra. 
Na najwyższym poziomie dwie duże sypialnie, każda z własną łazienką i garderobą. 

Bardzo wygodny dom dla rodziny, w którym każdy znajdzie spokojne miejsce dla siebie. Dom może zostać wyposażony w meble odpowiednio do potrzeb najemcy. 

Podłogi i schody z ciemnego drewna egzotycznego, duże łazienki w stonowanych kolorach, z armaturą Grohe, na parterze ogrzewanie podłogowe. 
Ogrzewanie i ciepła woda z wydajnego pieca gazowego, z możliwością regulacji odpowiednio do potrzeb najemcy. Dom KLIMATYZOWANY!

Garaż na jedno auto lub dwa mniejsze, przed domem możliwość parkowania dodatkowych dwóch aut. Brama wjazdowa i garażowa sterowana pilotem. 
Eleganckie sąsiedztwo, spokojna atmosfera, dużo zieleni, cicha okolica z bardzo wygodnym dojazdem do Śródmieścia, na Górny Mokotów oraz do Wilanowa oraz szkół międzynarodowych na Sadybie i Wilanowie. 

Zapraszam na prezentację. 

Umowa najmu długoterminowego, na co najmniej trzy lata. Wymagana kaucja zwrotna w wysokości 43.000 zł, po stronie najemcy rachunki za media według zużycia. 

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 
MDS NIeruchomości – do nieruchomości podchodzimy kompleksowo – służymy pomocą na każdym etapie transakcji – prezentacje, negocjacje, przygotowanie czynności notarialnych, protokolarne przekazanie lokalu. Za nasze działania pobieramy wynagrodzenie. 
Prezentacje, informacje: Małgosia tel. 881 155 866, e-mail: m.szymanska@mdsnieruchomosci.warszawa.pl

Rynek: Secondary

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Warszawa

Ulica: ul. Ludwika Idzikowskiego

Cena całkowita: 21000 PLN

Powierzchnia: 205 m2

Ilość pokoi: 5

Rok budowy obiektu: 2006

Ofertę przygotował:
Małgorzata Szymańska
Email: biuro.mdsnieruchomosci@gmail.com
Nr telefonu: 881155866

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *