doradca finansowy

Znakomita lokalizacja dla osób pracujących w centrum biznesowym na Służewcu Przemysłowym. 
Duże, stumetrowe mieszkanie, podzielone na część dzienną oraz dwie sypialnie. Dodatkowe powierzchnie –  loggia i balkon, tutaj poczujecie się komfortowo!
Salon z dużym oknem i dyskretnym aneksem kuchennym oraz wyjściem do loggi. Okna skierowane na ul. Cybernetyki, kierunek północny. 
Dwie duże sypialnie – jedna z wyjściem na balkon od strony północno-wschodniej, dużą zabudową do przechowywania, druga z podwójnym oknem i wyjściem do loggi, gdzie możecie urządzić piękny, całoroczny ogród. Szczelne drewniane ona idealnie izolują od odgłosów wielkiego miasta!
Duża łazienka (6 m2) z wanną i prysznicem, pralką w zabudowie i wieloma szafkami do przechowywania. Osobna toaleta, również z szafkami wykonanymi na wymiar. Przy wejściu wygodna garderoba. Duży przedpokój daje możliwość dodatkowej zabudowy szafą ubraniową. Piękny dębowy parkiet – wzór mozaika. Drewniane drzwi, granitowe parapety, wysokiej jakości okna zapewniające szczelność i ciszę. 
Budynek z 2009 r. renomowanej firmy Rogowski Development, posiada ochronę i recepcję, dwa poziomy garaży, zadbany teren wokół budynku. 
W pobliżu Galeria Mokotów, liczne sklepiki i restauracje, szkoły i przedszkola, tylko kilka przystanków autobusem do stacji metra Wilanowska. 
Możliwość zakupu jednego miejsca w garażu podziemnym oraz dużej (19 m2) piwnicy, płatne dodatkowo 35. 000 zł za miejsce i 25.000 zł za piwnicę. Możliwość zakupu mieszkania z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach za dopłatą 30.000 zł
Wysokiej jakości, trwałe materiały, drewno i kamień, elegancka, klasyczna ceramika łazienkowa, wyjątkowa dbałość właścicieli o porządek sprawia, ze jest to bardzo ciekawa oferta dla osób ceniących ciepły, klasyczny wystrój wnętrz. Możliwość zakupu z widocznym na zdjęciach umeblowaniem. 
Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 
MDS NIeruchomości – proces sprzedaży nieruchomości traktujemy kompleksowo – służymy pomocą na każdym jego etapie – prezentacje, negocjacje, weryfikacja stanu prawnego, zgromadzenie niezbędnych dokumentów, współpraca z notariuszem, protokolarne przekazanie lokalu, a także ocena zdolności kredytowej i doradztwo w wyborze oferty kredytowej dostosowanej do potrzeb nabywców. Za nasze działania pobieramy wynagrodzenie. 
Prezentacje, informacje: Małgosia tel 881 155 866, e-mail: biuro@homeside.pl

Rynek: Secondary

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Warszawa

Cena całkowita: 1200000 PLN

Cena za metr2: 12000 PLN

Powierzchnia: 100 m2

Czynsz: 1000

Ilość pokoi: 3

Piętro: 3 z 8

Rok budowy obiektu: 2009

Ofertę przygotował:
Małgorzata Szymańska
Email: biuro.mdsnieruchomosci@gmail.com
Nr telefonu: 881155866

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *