doradca finansowy

 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 8 pokojowe, dające wiele możliwości aranżacyjnych. Mieszkanie znajduje się na pierwszym i drugim piętrze w domu dwumieszkaniowym położony w Józefowie (Błota) przy ulicy Werbeny.

Na pierwszym piętrze mieszkania, o powierzchni około 80 m2 (urządzone w latach 90-ych) znajduje się przestronny salon, dwa mniejsze pokoje, kuchnia oraz łazienka, taras, balkon. Drewniany parkiet, funkcjonujące instalacje.

Na drugim piętrze o powierzchni około 80 m2 (w stanie surowym, instalacje do rozprowadzenia) znajduje się pięć pomieszczeń, które można dowolnie zaaranżować.
Mieszkanie można wyremontować i wykończyć według własnych potrzeb, można podzielić na mniejsze mieszkania. 
Piętro pierwsze mieszkania wymaga remontu, natomiast drugie piętro całkowitego wykończenia – brak instalacji, tynków. Okna drewniane, starego typu, do wymiany.
Cały budynek wymaga ocieplenia i remontu, właściciele mieszkania na parterze zgłaszają gotowość do współdziałania przy remoncie elewacji i części wspólnych. 

Dom posadowiony jest na działce o powierzchni ok 1 000m2, przy czym z własnością mieszkania będącego przedmiotem sprzedaży związany jest udział 2/3 w gruncie oraz częściach wspólnych.
Pełna własność, z księgą wieczystą. 

Dodatkową wartością jest to, że do części wspólnych należy udział 2/3 w wysokim poddaszu, które można podzielić i również zaaranżować na część mieszkalną. Dodatkowo istnieje możliwość notarialnego podzielenia do używania gruntu oraz innych części wspólnych quad usum.  
Z części działki wydzielona została droga służebna do działki sąsiedniej.   

Ulica Werbeny jest ostatnią ulicą w Warszawie, natomiast dom znajduje się po stronie Józefowa. 
W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, sklepy, blisko szkoła podstawowa oraz liceum. Ok. 5 minut samochodem znajduje się słynny bazar w Falenicy. W ok 10 minut dojedziemy do Galerii Kupieckiej w Otwocku, ok. 20 minut do Sadyba Best Mall, ok. 20 minut do Galerii Promenada oraz ok. 30 minut do Złotych Tarasów. 
Do nowo wybudowanego Mostu Południowego dojedziemy w ok. 5 minut, którym to mostem możemy przedostać się do Wilanowa, Konstancina oraz na Sadybę. 

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 
MDS NIeruchomości – do nieruchomości podchodzimy kompleksowo – służymy pomocą na każdym jego etapie – prezentacje, negocjacje, weryfikacja stanu prawnego, zgromadzenie niezbędnych dokumentów, współpraca z notariuszem, protokolarne przekazanie lokalu. Za nasze działania pobieramy wynagrodzenie. 
Prezentacje, informacje: Małgosia tel 881 155 866, e-mail: biuro@homeside.pl

Rynek: Secondary

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Józefów

Ulica: ul. Werbeny

Cena całkowita: 750000 PLN

Cena za metr2: 4664.18 PLN

Powierzchnia: 160.8 m2

Ilość pokoi: 7

Piętro: 1 z 2

Rok budowy obiektu: 1990

Ofertę przygotował:
Małgorzata Szymańska
Email: biuro.mdsnieruchomosci@gmail.com
Nr telefonu: 881155866

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *