doradca finansowy

Wygodny i cichy apartament z trzema sypialniami na Osiedlu Nautica, przy ul. Stryjeńskich w pobliżu skrzyżowania z ul. Przy Bażantarni, na warszawskim Ursynowie.
Duży salon z oknami w trzech kierunkach: wschód, południe i zachód posiada wyjście na taras i do pięknie zagospodarowanego ogródka. 
Mieszkanie jest usytuowane wewnątrz osiedla, dzięki czemu panuje w nim cicha, spokojna atmosfera, z dala od miejskich hałasów. 

Salon połączony z aneksem kuchennym, w którym znajduje się stół dla 6 osób oraz duża przestrzeń wypoczynkowa, pięknie doświetlona w ciagu całego dnia dzięki narożnym oknom.

Trzy sypialnie – dwie duże o powierzchni po 12,5 m2 oraz trzecia – 8 m2, wszystkie z oknami skierowanymi na wschód, co ułatwi poranną pobudkę. 

Duża (5,7 m2) łazienka z wanną i prysznicem, osobna toaleta z miejscem na pralkę. 

W całym mieszkaniu jasny parkiet (z drewna grabowego), w przedpokoju i łazienkach terakota. Drewniane, brązowe okna. 

Trzecia, najmniejsza sypialnia może być przekształcona na gabinet lub całkowicie zlikwidowana (ściany tylko działowe), dając w ten sposób możliwość znacznego powiększenia przestrzeni dziennej. 
W załączeniu aktualny plan mieszkania z trzeba sypialniami. 

W hallu wejściowym umieszczono duże szafy wnękowe, dzięki czemu uzyskano miejsce do przechowywania. 

Ogromnym atutem mieszkania jest położenie na parterze i możliwość korzystania z dużego tarasu oraz pięknie zagospodarowanego ogródka o powierzchni ok. 150 m2, otoczonego zielenią, która oddziela go od terenu ogrodu wewnątrz osiedla. Taras z miejscem na stół  jest zadaszony i wyłożony deskami z drewna (modrzew syberyjski), system podlewania i oświetlenia ogrodu czynią z niego doskonałe miejsce do wypoczynku, z którego utrzymaniem łatwo sobie poradzić. 

Klatka schodowa z korytarzem prowadzącym tylko do dwóch mieszkań zapewnia ciszę i wygodne dojście do windy wiodącej do garażu podziemnego. 
za dopłatą dostępne jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym, z miejscem na powieszenie rowerów (+40.000 zł) oraz komórka lokatorska o powierzchni 3,5 m2 i wysokości 3 m (+ 20.000 zł).

Warto podkreślić optymalne usytuowanie mieszkania na terenie osiedla – z dala od przestrzeni wspólnych, wjazdów, sklepów. 

Osiedle Nautika renomowanego dewelopera firmy Ronson wybudowano w 2010 r. Jest w pełni ogrodzone i strzeżone, mieszkanie jest wyposażone w wideodomofon działający już przy furtce wiodącej na osiedle. Ciekawa architektura osiedla, schodkowe budynki z lokalami usługowymi od strony zewnętrznej, bardzo dobrze utrzymane przestrzenie wspólne. 
Internet światłowodowy w budynku. 

W pobliżu sklepy spożywcze, usługi, pizza 105 i winiarnia Marka Konrada, tylko dwa przystanki autobusowe dojazdu (lub spaceru) do stacji metra Kabaty, w pobliżu Las Kabacki idealny na długie przejażdżki rowerowe. Bardzo łatwy dojazd do Południowej Obwodnicy Warszawy oraz na lotnisko Chopina.
Pełna własność z księga wieczystą, elastyczny termin udostępnienia mieszkania do wprowadzenia się nowych właścicieli. 

Podsumowując – bardzo ciekawa oferta dla rodzin 2+1, 2+2, zapraszam na prezentację i do obejrzenia wirtualnego spaceru. 

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 
MDS NIeruchomości – do zakupu nieruchomości podchodzimy kompleksowo – służymy pomocą na każdym jego etapie – prezentacje, negocjacje, dobór najlepszej opcji finansowania transakcji, organizacja czynności notarialnych, protokolarne przekazanie lokalu. Za nasze działania pobieramy wynagrodzenie. 
Prezentacje, informacje: Małgosia tel 881 155 866, e-mail: biuro@homeside.pl
 

Rynek: Secondary

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Warszawa

Cena całkowita: 1499000 PLN

Cena za metr2: 17845.24 PLN

Powierzchnia: 84 m2

Czynsz: 1100

Ilość pokoi: 4

Rok budowy obiektu: 2010

Ofertę przygotował:
Małgorzata Szymańska
Email: biuro.mdsnieruchomosci@gmail.com
Nr telefonu: 881155866

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *