doradca finansowy

Działka o powierzchni około 2 ha, położona na niewielkim wzniesieniu z pięknym widokiem na okolicę.
położona w gm. Załuski, miejscowość Sobole/Niepiekła, 1 km od drogi krajowej S7, 35 km od Warszawy, niedaleko lotniska Modlin, 
przygotowana pod budowę osiedla 16 domów jednorodzinnych, została geodezyjnie podzielona na 16 działek po ok 1.000 m2, z wygodną drogą wewnętrzną o szerokości 10 m.
Wymiary całego terenu: 150 m szerokość, 130 m długość, wymiary poszczególnych działek około 30×35 m.
Media (woda i prąd) dostępne w drodze głównej. 

Zgodnie z obowiązującym MPZP ( Uchwała nr 124/XVI/2008 z dnia 24 września 2008 r. oraz Uchwała 218/XXVII/21) jest to teren oznaczony MN, którego przeznaczenie podstawowe to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, a przeznaczenie dopuszczalne – usługi związane z funkcją mieszkaniową., można zatem zbudować sklep i usługi w części położonej przy głównej drodze, aby zapewnić mieszkańcom okolicznych domów jednorodzinnych zaopatrzenie i niezbędne usługi.  Maksymalna wysokość zabudowy 10 m. Minimalna powierzchnia działki o funkcji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej – 1000 m2 i taka została zachowana w dokonanym podziale.
Działka zadrzewiona, dookoła tereny rolnicze oraz liczne domy jednorodzinne. 

w okolicy: lotnisko Modlin 11 km, Pałac Zdunowo, Klub Golfowy Lisia Polana, do północnej granicy Warszawy 35 km, w okolicy planowana duża obwodnica Warszawy – DK 62 i obwodnica Zakroczymia., szkoły w Załuskach i Nowym Dworze Mazowieckim. 

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 
MDS NIeruchomości – do zakupu nieruchomości podchodzimy kompleksowo – służymy pomocą na każdym jego etapie – prezentacje, negocjacje, dobór najlepszej opcji finansowania transakcji, organizacja czynności notarialnych, protokolarne przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Za nasze działania pobieramy wynagrodzenie. 
Prezentacje, informacje: Anna, tel. 501 200 000 , e-mail: a.bilewicz@mdsnieruchomosci.warszawa.pl
 

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Sobole

Cena całkowita: 876195 PLN

Cena za metr2: 45 PLN

Ofertę przygotował:
Małgorzata Szymańska
Email: biuro.mdsnieruchomosci@gmail.com
Nr telefonu: 881155866

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *